KONST / Litografier / Färglitografi 14332112
nr 1433 2112
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Signerad, numrerad 166/200, älgar. Färglitografi, bildmått: 28x43, yttermått inklusive ram: 46x62 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:43:51
300 kr
400 kr
500 kr
800 kr
22 nov
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz